English

▾ Pravidla výběrového řízení (OTM-R)
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. se zavázalo k dodržování Evropské charty výzkumných pracovníků a Kodexu chování pro přijímání výzkumných pracovníků a je držitelem prestižního ocenění HR Excellence in Research (HR Award). Při náboru vědeckých pracovníků dodržuje zásady otevřeného, transparentního výběrového řízení (OTM-R), což zajišťuje unifikovaný postup výběrového řízení na všech vědeckých ústavech Biologického centra.

Základními principy OTM-R jsou otevřenost, transparentnost a nediskriminace. Požadavky na uchazeče se liší v závislosti na povaze pracovní náplně a jsou vždy specifikovány v relevantním inzerátu s pracovní nabídkou. Inzeráty jsou zveřejňovány na těchto stránkách a na dalších specializovaných portálech. Výběrová řízení na vědecké pozice v Biologickém centru jsou dvoukolová (1. kolo: přihlášky a následný výběr vhodných kandidátů do 2. kola, 2. kolo: pohovory). Pro každé výběrové řízení je ustavena výběrová komise, která je minimálně tříčlenná, zahrnuje zástupce Personálního úseku a je genderově vyvážená. Všichni uchazeči jsou informováni o výsledku výběrového řízení a každé výběrové řízení se řídí platným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

Více o HRS4R a HR Award
Podrobnější informace o našem OTM-R ke stažení zde
Co nabízíme našim zaměstnancům?

UZAVŘENO
Na tuto pozici již není možné reagovat.
Zveřejněno: 19. 4. 2021

Technik/technička v Biologii pro Laboratoř Arbovirologie

Parazitologický ústav

Pracovní smlouva

Technická

Doba určitá

23 500 - 26 000 Kč

Plný

30. 4. 2021

Popis pracovní pozice:

- zabezpečení chodu laboratoře – péče o tkáňové kultury, příprava reagencií, vyřizování objednávek - samostatné provádění dílčích virologických a molekulárně-biologických pokusů zejména: plakové titrace, základní detekční a vizualizační metody molekulární biologie (PCR, real-time PCR, IFA, PAGE, western blotting, chromatografické metody, klonování)

Požadavky:

Bakalářské

- VŠ vzdělání přírodovědného směru - znalost angličtiny minimálně na běžné komunikační úrovni - pečlivost, samostatnost, vysoké nasazení a časová flexibilita, komunikativnost, ochota učit se novým věcem a zaučovat ostatní, respekt a schopnost přizpůsobit se zavedeným návykům a požadavkům laboratoře - ochota pracovat s virem klíšťové encefalitidy - dobrá znalost práce na PC (MS Office) Výhodou: - zkušenost s prací s tkáňovými kulturami, aseptická práce, péče o laboratorní zvířata - zkušenost se základními virologickými a molekulárně-biologickými technikami - zkušenost se statistickými metodami - očkovaní proti klíšťové encefalitidě, hepatitidě B

Benefity:

- zajímavou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu v oblasti infekční biologie - možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání - odpovídající finanční ohodnocení - 1 týden dovolené navíc, celkem tedy 5 týdnů placené dovolené ročně - Dotované závodní stravování v naší vlastní jídelně - Benefity ze Sociálního fondu - Zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci mezinárodního významu - Přátelské mezinárodní pracovní prostředí - Podpora volnočasových aktivit - Jazykové kurzy zdarma – čeština pro cizince, angličtina pro Čechy (kapacita je omezena) - Příležitost účastnit se mentoringových programů jako mentor nebo mentee - Zvýhodněný mobilní tarif u smluvního operátora - Zvýhodněné bankovní služby u smluvní banky

Doplňující informace:

V případě zájmu zasílejte motivační dopis se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání pomocí tlačítka "ODPOVĚDĚT"

UZAVŘENO