English

▾ Pravidla výběrového řízení (OTM-R)
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. se zavázalo k dodržování Evropské charty výzkumných pracovníků a Kodexu chování pro přijímání výzkumných pracovníků a je držitelem prestižního ocenění HR Excellence in Research (HR Award). Při náboru vědeckých pracovníků dodržuje zásady otevřeného, transparentního výběrového řízení (OTM-R), což zajišťuje unifikovaný postup výběrového řízení na všech vědeckých ústavech Biologického centra.

Základními principy OTM-R jsou otevřenost, transparentnost a nediskriminace. Požadavky na uchazeče se liší v závislosti na povaze pracovní náplně a jsou vždy specifikovány v relevantním inzerátu s pracovní nabídkou. Inzeráty jsou zveřejňovány na těchto stránkách a na dalších specializovaných portálech. Výběrová řízení na vědecké pozice v Biologickém centru jsou dvoukolová (1. kolo: přihlášky a následný výběr vhodných kandidátů do 2. kola, 2. kolo: pohovory). Pro každé výběrové řízení je ustavena výběrová komise, která je minimálně tříčlenná, zahrnuje zástupce Personálního úseku a je genderově vyvážená. Všichni uchazeči jsou informováni o výsledku výběrového řízení a každé výběrové řízení se řídí platným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

Více o HRS4R a HR Award
Podrobnější informace o našem OTM-R ke stažení zde
Co nabízíme našim zaměstnancům?

UZAVŘENO
Na tuto pozici již není možné reagovat.
Zveřejněno: 25. 5. 2020

Laboratorní technik / Odborný asistent (Research Assistant)

Entomologický ústav

Oddělení ekologie

Laboratoř experimentální ekologie

Pracovní smlouva

Technická

Doba určitá

Plný

10. 7. 2020

Popis pracovní pozice:

Jsme mladý mezinárodní tým a pracujeme se systémem octomilek a jejich parazitoidů, který nám slouží k zodpovězení ekologických a evolučních otázek. Rosteme, právě zahajujeme prestižní pětiletý projekt ERC-CZ, ve kterém budeme zkoumat, jakým způsobem se udržuje v přírodě druhová rozmanitost a zároveň variabilita v rámci populací jednotlivých druhů. Chcete se o nás dozvědět více? Navštivte http://lab.hrcek.net/. HLEDÁME: - odborného asistenta s VŠ vzděláním biologického zaměření, který nám pomůže s projekty v molekulární laboratoři (vývoj molekulární identifikace, PCR, RT-PCR, populační genomika) a experimentální laboratoři (vývoj metod a postupů, pomoc kolegům při experimentech s octomilkami a parazitickými vosičkami, starání se o chovy hmyzu) - ochotného a komunikativního kolegu s kvalitní angličtinou - spolehlivého a pečlivého kandidáta se zkušeností v molekulárně-biologické laboratoři

Požadavky:

Bakalářské

Doplňující informace:

NABÍZÍME: - dvouletou až tříletou pozici, - zajímavou tvůrčí práci v mladém mezinárodním týmu na špičkovém projektu s možností každodenní interakce s anglickými rodilými mluvčími a dalšími zahraničními vědci a studenty, - dobré finanční ohodnocení, - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, závodní stravování, benefity ze sociálního fondu), - flexibilní pracovní dobu a příjemné pracovní prostředí (jak naše skupina, tak širší oddělení je příjemná, živá a otevřená komunita lidí, které baví dělat svou práci dobře). Ozvěte se s životopisem a krátkým motivačním dopisem nejpozději do 10. července 2020. Těšíme se na spolupráci.

UZAVŘENO