English

▾ Pravidla výběrového řízení (OTM-R)
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. se zavázalo k dodržování Evropské charty výzkumných pracovníků a Kodexu chování pro přijímání výzkumných pracovníků a je držitelem prestižního ocenění HR Excellence in Research (HR Award). Při náboru vědeckých pracovníků dodržuje zásady otevřeného, transparentního výběrového řízení (OTM-R), což zajišťuje unifikovaný postup výběrového řízení na všech vědeckých ústavech Biologického centra.

Základními principy OTM-R jsou otevřenost, transparentnost a nediskriminace. Požadavky na uchazeče se liší v závislosti na povaze pracovní náplně a jsou vždy specifikovány v relevantním inzerátu s pracovní nabídkou. Inzeráty jsou zveřejňovány na těchto stránkách a na dalších specializovaných portálech. Výběrová řízení na vědecké pozice v Biologickém centru jsou dvoukolová (1. kolo: přihlášky a následný výběr vhodných kandidátů do 2. kola, 2. kolo: pohovory). Pro každé výběrové řízení je ustavena výběrová komise, která je minimálně tříčlenná, zahrnuje zástupce Personálního úseku a je genderově vyvážená. Všichni uchazeči jsou informováni o výsledku výběrového řízení a každé výběrové řízení se řídí platným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

Více o HRS4R a HR Award
Podrobnější informace o našem OTM-R ke stažení zde
Co nabízíme našim zaměstnancům?

UZAVŘENO
Na tuto pozici již není možné reagovat.
Zveřejněno: 14. 11. 2022

Laboratorní technik (m/ž)

Entomologický ústav

Oddělení molekulární biologie a genetiky

Laboratoř mikroskopie a histologie

Pracovní smlouva

Technická

Doba určitá

Plný

1. 1. 2023

9. 12. 2022

Popis pracovní pozice:

Entomologický ústav Biologického Centra AV ČR, v. v. i., (www.entu.cas.cz) vyhlašuje výběrové řízení na pozici Laboratorního technika (m/ž) pro Oddělení molekulární biologie, Laboratoř mikroskopie a histologie.

Vaší náplní práce bude:

• Management laboratoře (zajištění běžného chodu laboratoře – příprava roztoků, objednávky zboží)
• Příprava a zpracování vzorků pro histologické a imunohistochemické barvení včetně zhotovení paraplastových a kryo řezů
• Příprava a zpracování vzorků pro skenovací a transmisní elektronovou mikroskopii včetně zhotovení polotenkých a ultratenkých řezů
• Histologické barvení
• Zaškolování studentů pracujících v Laboratoři mikroskopie a histologie
• Pomoc při výuce praktické části kurzů JU vedených vedoucí laboratoře

Požadavky:

Bakalářské

• VŠ vzdělání biologického směru
• Flexibilita a ochopa osvojovat si nové pracovní postupy
• Schopnost osvojit si mikromanipulační techniky – krájení parafinových, polotenkých a ultratenkých řezů
• Schopnost pracovat s běžnými počítačovými programy (Microsoft Office, Excel)
• Schopnost samostatného plnění úkolů dle zadání vedoucího
• Znalost angličtiny na kvalitní mluvené i psané úrovni
• Komunikační a organizační dovednosti

Benefity:

• 1 týden dovolené navíc, celkem tedy 5 týdnů placené dovolené ročně
• Dotované závodní stravování v naší vlastní jídelně
• Benefity ze Sociálního fondu
• Zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci mezinárodního významu
• Přátelské pracovní prostředí
• Jazykové a další zaměstnanecké kurzy zdarma
• Zvýhodněný mobilní tarif u smluvního operátora
• Zvýhodněné bankovní služby u smluvní banky

Doplňující informace:

Datum nástupu je 1. ledna 2023. Pracovní poměr bude na plný úvazek a bude uzavřen na dobu určitou.

Jak se přihlásit:

Motivační dopis se strukturovaným životopisem prosím zasílejte do 9.12.2022 prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

UZAVŘENO